Johtokunnan jäsenet/kerhovastaavat 2018

Puheenjohtaja: Jorma Muhonen, puh.040 827 7942, jorma.muhonen3@gmail.com
Varapuheenjohtaja ja jäsensihteeri: Tahvo Eronen, 045 6747329, tahvo.eronen@netti.fi
Sihteeri/tiedottaja: Hannu Hukka, 040 354 3212, hannu.hukka@saunalahti.fi
Käsityö- ja askartelukerhonohjaaja: Seija Halinen, 0400 646 471, seija.halinen5@gmail.com
Ohjelmakerhon ohjaaja: Eliisa Korpikannas, 040 737 1188, ruuteliisa53(at)gmail.com
Pääemäntä: Airi Ilomäki p, 0400 665 890 890Taloudenhoitaja/arpavastaava: Juha Jauhiainen, 040 594 0881, juha.sa.jauhiainen(at)gmail.com
Matkavastaava: Puheenjohtaja Jorma Muhonen hoitaa tilapäisesti myös matkavastaavan tehtävät
Jäsen: Raimo Niininen, 040 5811168, raimo.niininen(at)gmail.com
Opintovastaava: Riitta Tynjä, 0400 164 689, riitta.tynja(at)pp.inet.fi
Voimistelun ohjaaja: Tarja Natunen p. 0407501736, varalla Ritva Hämäläinen
Varajäsen: Raija Rajalin, 050 570 2360, raija.rajalin(at)pp.inet.fi
Jäsen: Kari Jokinen 041 461 1597, jokinen.kari(at)gmail.com
Varajäsen: Ritva Nieminen, 0407347308, ritva.nieminen(at)luukku.com

Muut toimijat
Arpavastaava: Seija Toropainen, 040 746 8455
Arpavastaava: Vuokko Sorsa, 050 495 5570